b

فواید یوگا برای صورت

فواید یوگا برای صورت

معجزه بی نظیر فواید ورزش یوگا برای پوست صورت را بدانید!

فواید یوگا برای پوست

یوگای صورت شامل ماساژ و تمریناتی است که عضلات، پوست و سیستم لنفاوی را تحریک می کند. این تکنیک برای نرم کردن و شل کردن عضلات صورت طراحی شده است تا به کاهش تنش، استرس و نگرانی کمک کند. آموزش یوگا همچنین ممکن است به شما کمک کند که حالات صورت مرتبط با آن احساسات را متوقف کنید.

 

فواید یوگای صورت

فواید یوگا صورت چیست؟

 

خواص یوگا صورت ممکن است بیشتر از عمق پوست باشد. پزشکان می گویند که به عنوان یک لیفت صورت طبیعی که سلامت کلی شما را نیز افزایش می دهد، مزایای آن بسیار زیاد است. تحقیقات حمایت کننده از این مزایا در حال افزایش است. یوگای صورت باعث سلامت و درخشان شدن پوست می شود.

 

فواید یوگا برای پوست صورت زیاد است. یوگای صورت به بلند کردن و سفت شدن ماهیچه های زیر پوست کمک می کند که خطوط و چین و چروک ها را صاف می کند. ماساژ به تقویت گردش خون، بهبود تخلیه لنفاوی و کاهش تنش کمک می کند. تکنیک‌های طب فشاری گردش خون را تقویت می‌کنند و استرس را کاهش می‌دهند، که می‌تواند به پیشگیری از سردرد، رهاسازی سینوس‌ها و افزایش کیفیت خواب شما کمک کند. تمرینات یوگای صورت می تواند ماهیچه های بیش فعال را آرام کند و در عین حال عضلات ضعیف تر را تقویت کند، که به جلوگیری از افتادگی پوست کمک می کند. برخی گزارش‌های حکایتی می‌گویند که یوگا و ماساژ صورت ممکن است برای بهبود ظاهر صورت موثر باشد، که نشان می‌دهد ذهن آگاهی را نیز افزایش می‌دهد. همانطور که تمرین‌کنندگان یاد می‌گیرند عضلات خاصی را تقویت یا آرام کنند، برخی دیگر می‌گویند که راحت‌تر استراحت می‌کنند و شب‌ها به خواب می‌روند. یکی دیگر از فواید یوگا برای صورت این است که علاوه بر کاهش ظاهر خطوط ظریف و چین و چروک، یوگای صورت ممکن است باعث افزایش تخلیه لنفاوی شود که منجر به کاهش پف و گردش خون بهتر می شود.

 

معجزه ی یوگا برای جوانسازی و افتادگی پلک و چروک دور چشم!

یوگای صورت برای چروک دور چشم

 

انگشتان خود را در جای خود نگه دارید، با دهان خود یک شکل O ایجاد کنید. فقط چشمان خود را حرکت دهید، به سمت سقف نگاه کنید. سپس پلک های بالایی خود را به سرعت تکان دهید و حدود 30 ثانیه تا یک دقیقه ادامه دهید. هنگام انجام این حرکت سعی کنید پیشانی خود را ثابت نگه دارید.

 

یوگای صورت برای افتادگی پلک

 

این تمرین شامل چند مرحله ساده است.

 

  به آرامی یک انگشت را در انتهای هر ابرو رو به جلو قرار دهید.

 

  با استفاده از عضلات صورت، تا آنجا که ممکن است به پایین نگاه کنید.

 

  اجازه دهید کره چشم مانند یک آونگ از یک طرف به طرف دیگر خیره شود.

 

  حدود 20 ثانیه ادامه دهید.

 

یوگای صورت برای جوانسازی

 

در تلاش مداوم برای پیر شدن و ایجاد حس آرامش درونی، بسیاری از مردم به دنبال گزینه های طبیعی و مقرون به صرفه ای هستند که به آنها کمک می کند ظاهر و احساس بهتری داشته باشند. یوگای صورت شامل ماساژ و تمریناتی است که عضلات، پوست و سیستم لنفاوی را تحریک می کند. این تکنیک برای نرم کردن و شل کردن عضلات صورت طراحی شده است تا به کاهش تنش، استرس و نگرانی کمک کند. این همچنین به شما کمک می کند که صورت جوان و روشنی داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سخن پایانی:

 

یوگای صورت کمک می کند تا از چین و چروک پیشگیری شود. همچنین جوانسازی صورت و از بین بردن کبودی دورچشم از فواید یوگای صورت است. اگر به دنبال یک آموزش حرفه ای برای یادگیری یوگای صورت هستید سایت آسشو پکیج های آموزشی حرفه ای را تولید کرده که شما می توانید با کمترین هزینه آنرا در اختیار داشته باشید.

 

  • ورزشی
  • ادمین سایت

فرم ارسال نظر

,rj