b
بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه

🟢 آموزش بزرگ کردن سینه [ بدون عمل + راز بزرگ شدن سینه‌+ تضمینی]

توضیحات بیشتر

بهترین دوره آموزشی بزرگ شدن سینه با حرکات ورزشی در سایت آسشو

بهترین روش بزرگ شدن سینه همان روشی است که با بدن شما مطابقت دارد. برخی از سینه ها بافت چربی دارند و برخی دیگر بافت عضله ای دارند. بزرگ شدن سینه در سینه با بافت عضله ای با سینه با بافت چربی متفاوت است. بهترین راه برزگ شدن سینه عضله ای ورزش کردن است. البته حرکات ورزشی برای بزرگ شدن سینه، به سینه های با بافت چربی نیز کمک می کند. بزرگ شدن سینه ها با ورزش بسیار فوق العاده است و به خوش فرم شدن سینه ها نیز کمک می کند.

بنابراین می توان ورزش را یک راه حل بزرگ شدن سینه دانست. ورزش برای بزرگ شدن سینه متفاوت است اما شما می توانید با کمک پکیج های آموزشی آسشو برنامه بدنسازی حجمی سینه زنان را آموزش ببینید. بزرگ شدن سینه در یک هفته با ورزش آن چنان چشمگیر نیست، اما می تواند با حرکات برای بزرگ شدن سینه، بافت سینه را آماده کند.

برنامه بدنسازی و راههای بزرگ کردن سینه با دستگاه

 برنامه بدنسازی برای  بزرگ شدن سینه در باشگاه های بدنسازی ارائه می شود. ورزش برای بزرگ شدن سینه با دستگاه پرس سینه در سالن های بدنسازی انجام می شود. ورزش سینه عضو اصلی برنامه بدنسازی است و برای زنان به دلیل افزایش حجم سینه و استحکام سیکس پک ها و برای مردان برای افزایش حجم سیکس پک استفاده می شود. برنامه سینه بدنسازی کاربردی است و می توانید از آن برای رشد سینه هایتان استفاده کنید.

 

حرکات بزرگ شدن سینه

ورزش برای بزرگ شدن سينه

 

ورزش سینه با دمبل می تواند تاثیرات شگرفی در افزایش حجم سینه هایتان ایجاد کند. در زیر برخی از ورزش ها با دمبل آورده شده است:
     پرس سینه دمبل
     دمبل پک مگس
     پرس دمبل متناوب
         پیراهن کش دمبل
ورزش می‌تواند ظاهر کلی عضلات سینه‌ای را که زیر بافت‌های سینه شما قرار دارند، تغییر دهد. هدف قرار دادن این عضلات از طریق تمرینات قدرتی می تواند منجر به تغییر در اندازه، تراکم، قدرت و بافت قفسه سینه شود.

 

آیا ورزش سینه می تواند بر اندازه بزرگ شدن سینه تأثیر بگذارد؟

ورزش سینه با دمبل می تواند تاثیرات شگرفی در افزایش حجم سینه هایتان ایجاد کند. در زیر برخی از ورزش ها با دمبل آورده شده است:
     پرس سینه دمبل
     دمبل پک مگس
     پرس دمبل متناوب
         پیراهن کش دمبل
ورزش می‌تواند ظاهر کلی عضلات سینه‌ای را که زیر بافت‌های سینه شما قرار دارند، تغییر دهد. هدف قرار دادن این عضلات از طریق تمرینات قدرتی می تواند منجر به تغییر در اندازه، تراکم، قدرت و بافت قفسه سینه شود.

پرس سینه دمبل
پرس سینه دمبل که یک ورزش خانگی و مناسب برای باشگاه است، سینه‌ها، شانه‌ها و عضلات سه سر را هدف قرار می‌دهد. اگر دمبل ندارید می توانید از دو بطری آب نیز استفاده کنید. اگر به یک نیمکت مسطح دسترسی دارید، روی آن دراز بکشید. اگر نه، می توانید تمرین را از روی زمین انجام دهید. دمبل ها را بردارید و در هر دست یکی از آن ها را بگیرید. وزنه ای را انتخاب کنید که بتوانید حداقل 8 بار فشار دهید. با زانوهای خم شده دراز بکشید، پاها را صاف روی زمین و کمی از هم باز کنید. سر خود را روی زمین یا نیمکت نگه دارید، پرس را با دراز کردن دست ها روی سینه شروع کنید، کف دست ها به سمت خارج از صورتتان باشد. هر دو آرنج را به آرامی خم کنید تا با زمین موازی شوند. مکث کنید. سپس این کار را تکرار کنید، وزنه را در بالای سر فشار دهید تا هر دو دست کاملاً کشیده شوند.     2 تا 3 ست 8 تا 12 تکراری انجام دهید. مطمئناً، برخی از افراد ممکن است بتوانند آنقدر عضلات قفسه سینه خود را رشد دهند که اندازه سوتین خود را افزایش دهند. به هر حال، تمرینات قدرتی – به ویژه با وزنه های سنگین و/یا تکرارهای زیاد – می تواند منجر به رشد عضلانی شود. اما همانطور که همه کسانی که روز بازو را می گذرانند نیازی به خرید پیراهن های بزرگتر برای تناسب با عضلات دوسر بازوی خود ندارند، هرکسی که روز سینه را می زند به سوتین های بزرگتر برای تناسب با عضلات سینه نیاز ندارد. منطقی است!

 

بهترین روش بزرگ شدن سینه با طب سنتی را بدانید!

بزرگ شدن سینه با طب سنتی یک روش طبیعی برای افزایش سایز سینه است. بزرگ شدن سینه در یک هفته با این روش امکان پذیر نیست و باید مدت زیادی از درمان استفاده کنید تا نتیجه قابل مشاهده باشد.

 

بزرگ شدن سینه با روغن خراطین

روغن خراطین را به خوبی روی سینه ماساژ دهید و به صورت چرخشی حدودا 20 بار تکرار کنید. دست ها را زیر بازو بگیرید و سینه را به سمت بالا و مرکز فشار دهید. اینکار باعث می شود تا روغن وارد بافت های سینه شود. از فواید این ماساژ می توان به افزایش حجم سینه و خوش فرم شدن آن اشاره کرد.

 

بزرگ شدن سینه با روغن زیتون

افرادی که سینه های کوچکی دارند می توانند با ماساژ سینه با روغن زیتون حجم سینه را افزایش دهند. روغن زیتون با نفوذ به بافت چربی سینه و افزایش مقادیر چربی باعث افزایش حجم سینه می شود. در آموزش ماساژ کف پا نیز روغن زیتون توصیه میشود.

 

بزرگ شدن سینه با رازیانه

رازیانه می تواند مقدار ترشح استروژن را افزایش دهد. همچنین رازیانه دارای ویتامینC است و می تواند در بهبود بافت سینه موثر باشد.   

 

بزرگ شدن سینه با قرص یا دارو

مکمل های تقویت سینه احتمالاً مؤثر نیستند و ممکن است عوارض جانبی داشته باشند. بسیاری از مکمل ها به عنوان ابزار طبیعی بزرگ کردن سینه به بازار عرضه می شوند. مکمل های تقویت کننده سینه معمولاً حاوی انواع گیاهان مانند نخل اره ای و یام وحشی هستند. سازندگان مکمل اغلب در مورد فواید بالقوه مواد مشتق شده از گیاه به نام فیتواستروژن ها بر سلامت سینه بحث می کنند. با این حال، مشخص نیست که فیتواستروژن ها رشد سینه را افزایش می دهند. تداخلات دارویی جدی با بسیاری از مکمل ها امکان پذیر است، به خصوص اگر از داروهای رقیق کننده خون مانند وارفارین (کومادین، جانتوون) استفاده کنید. بزرگ شدن سینه ممکن است یک عارضه جانبی برخی از داروهای تجویزی مانند هورمون درمانی (استروژن)، قرص های ضد بارداری و برخی داروهای ضد افسردگی شناخته شده به عنوان مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین باشد. با این حال، اجزای این داروها در مکمل‌های تقویت‌کننده سینه بدون نسخه یافت نمی‌شوند. اگر به بزرگ کردن سینه هایتان علاقه دارید بهتر است روش های طبیعی را امتحان کنید.

 

بزرگ شدن سینه با وازلین

تاکنون هیچ آزمایشی مبنی بر افزایش رشد سینه با ماساژ وازلین جواب قطعی نداده است. بنابراین وازلین نمی تواند به رشد سینه  کمکی کند.

 

 

دوره آموزشی ورزشی برای لاغری چربی پشت سوتین و چربی زیر سوتین را از دست ندهید.

ورزش برای لاغری پشت سوتین مورد علاقه اکثر بانوان است. فرقینمی کند چاق باشید یا لاغر. بازهم مقداری چربی اضافه پشت سوتین است که شما را اذیت می کند. ورزش برای چربی پشت سوتین می تواند آن چربی اضافی را از بین ببرد و حالت خوش فرمی به هیکل شما ببخشد. در ادامه نمونه هایی از ورزش برای لاغری چربی زیر سوتین  آورده شده است.

می توانید برخی از این تمرینات عالی را برای ورزش برای لاغری زیر خط سوتین انتخاب کنید.

پوش آپ:
 به تقویت عضلات پشت کمک می کند. روی شکم روی زمین دراز بکشید و دست‌ها را به پهلو (با عرض شانه‌ها باز کنید) و پاها را به اندازه عرض باسن باز کنید. بدن خود را بالا ببرید (لگن، ران ها و سینه)، وزن بدن را روی دست ها و پاها قرار دهید، و آرنج ها را صاف کنید، پشت خود را صاف نگه دارید و نگاه خود را به جلو ثابت کنید، بنابراین گردن را در حالت خنثی نگه دارید. حالا آرنج‌هایتان را خم کنید و بدنتان را به زمین نزدیک‌تر کنید، فقط تا زمانی که سینه‌تان به زمین بچرخد. در طول تمرین به هیچ وجه نباید باسن شما فرو رفته یا بیرون بیاید. 10 بار این حرکت را تکرار کنید.
پلانک با دمبل
این تمرین به تقویت عضلات مرکزی کمک می کند و کمر را تثبیت می کند. این حالت شبیه به حالت شروع فشار است، فقط این بار، دست ها دمبل هایی را روی زمین نگه می دارند. در پلانک ها نیازی به پایین آوردن بدن نیست، فقط همین حالت شروع را حفظ کنید و بدن خود را مانند تخته سفت و صاف نگه دارید. این حالت را برای 30 ثانیه نگه دارید و 10 بار تکرار کنید.
این ورزش برای چربی زیر سوتین کمک می کند تا کمر شما حالت افتاده نداشته باشد.  

 

 

بهترین رژیم غذایی که باعث بزرگ تر شدن سینه ها می شود چیست؟

چه غذاهایی باعث بزرگ شدن سینه می شود؟

غذا برای بزرگ شدن سینه می تواند موثر باشد. غذای غنی از چربی سالم به شما کمک می‌کند تا سینه‌های بزرگ‌تری داشته باشید، مشروط بر اینکه تمرینات مناسبی برای داشتن فرم کامل انجام دهید. غذاهای غنی از چربی سالم عبارتند از روغن زیتون، آووکادو، ماهی، آجیل و تخم مرغ.

 

رژیم غذایی برای بزرگ شدن سینه

آنچه مصرف می کنید می تواند تأثیر زیادی بر بزرگ کردن سینه شما داشته باشد. بله، خوردن ممکن است به شما کمک کند تا به اندازه و فرم ایده آل سینه خود برسید. باور نکردنی است، اما حقیقت دارد. اندازه سینه توسط ژنتیک، غذا و عوامل مختلف دیگر تعیین می شود. در حالی که بسیاری از زنان مایل به داشتن سینه‌های زیبا و انعطاف‌پذیر هستند، تعداد کمی از آنها انتخاب می‌کنند که تحت درمان‌های زیبایی بزرگ کردن سینه قرار گیرند. خوشبختانه، مصرف برخی غذاها و انجام چند ورزش، دو روش طبیعی برای افزایش سایز سینه شما هستند.
 

 

بهتر است قبل از بررسی رژیم غذایی ابتدا بدانیم چه نکتی می تواند سایز سینه را تحت تاثیر قرار دهد.

اندازه سینه تحت تأثیر عوامل مختلفی است که در زنان متفاوت است. در اینجا عوامل اصلی موثر بر اندازه سینه آورده شده است:
1. سابقه خانوادگی:
اندازه و شکل خاص سینه های شما ممکن است نتیجه ژن هایی باشد که از والدین خود دریافت کرده اید. عوامل دیگر، مانند تغذیه و محیطی که در معرض آن هستید، می توانند الگوی وراثت شما را تغییر دهند.
2. وزن:
بافت های چربی در سینه ها اکثریت آنها را تشکیل می دهند. در نتیجه، چه افزایش وزن یا کاهش وزن، همراه با لاغری سریع شکم و پهلو اندازه سینه او ممکن است تغییر کند.
3. روال تمرینی:
به خاطر داشته باشید که این تمرینات باعث افزایش سایز سینه شما نمی شود. با این حال، آنها ممکن است ماهیچه های زیر خود را تقویت کنند و به آنها ظاهری بزرگتر بدهند.
4. دوره:
چرخه قاعدگی شما می تواند تغییرات بسیار مشخصی در اندازه، بافت و شکل سینه شما ایجاد کند.
5. کنترل بارداری:
کنترل بارداری می تواند بیشتر از جلوگیری از بارداری غیرمنتظره و مدیریت قاعدگی شما انجام دهد: همچنین می تواند به کاهش وزن کمک کند. درمان های هورمونی کنترل بارداری مانند قرص، تزریق و IUD هورمونی همگی می توانند بر اندازه سینه تأثیر بگذارند.
6. بارداری و پس از زایمان:
سینه ها در طول بارداری به دلیل عوامل مختلفی مانند رشد طبیعی وزن، احتباس آب و تغییرات هورمونی می توانند چندین اندازه فنجانی ایجاد کنند. در طول بارداری، سطح پروژسترون شما افزایش می یابد تا به بدن شما کمک کند مجاری شیر و لوبول های بیشتری را که غدد تولید کننده شیر هستند، توسعه دهد. در نتیجه، سینه های شما ممکن است بزرگتر شوند.
7. سن:
همانطور که بدن شما تکامل می یابد، اندازه سینه ها نیز افزایش می یابد. تغییرات هورمونی تاثیر قابل توجهی بر اندازه و فرم سینه های شما دارد.

 

راههای بزرگ کردن سینه با مواد غذایی و رژیم غذایی

. شنبلیله:
یکی از غذاهایی است که به افزایش سایز سینه کمک می کند. شنبلیله، زمانی که در رژیم غذایی شما گنجانده شود، می تواند به بدن شما کمک کند تا تمام اثرات مثبت استروژن، مانند افزایش سایز سینه به دلیل رشد بافت های چربی را تکرار کند. همچنین به تولید پرولاکتین، هورمون حیاتی دیگر برای رشد طبیعی سینه کمک می کند.
 
2. شیر:
این خاصیت فقط در شیر نیست؛ در سایر محصولات لبنی نیز وجود دارد. آنها دارای هورمون های تولید مثلی هستند که با هورمون های موجود در انسان قابل مقایسه است. تمام هورمون های لازم برای تولید شیر از جمله استروژن، پروژسترون و پرولاکتین در شیر گاو یافت می شود. شیر سویا یکی دیگر از مواد غذایی پر پروتئین است که ممکن است به رشد سینه شما کمک کند. شیر سویا سرشار از ایزوفلاون است که شبیه استروژن است و باعث بزرگ شدن سینه می شود.
4. دانه کتان:
آیا دانه کتان سایز سینه را افزایش می دهد؟ بله، دانه‌های کتان، که اغلب به نام «آلسی» شناخته می‌شوند، دانه‌های کوچکی هستند که مواد مغذی زیادی دارند. آنها فواید زیادی برای سلامتی بدن دارند که یکی از آنها بزرگ کردن سینه است. لیگنان ها که به عنوان فیتواستروژن عمل می کنند، در دانه های کتان به وفور یافت می شوند. دانه‌های کتان که 800 برابر غنی‌تر از سایر دانه‌ها یا مواد غذایی طبیعی از نظر لیگنان هستند، ممکن است به رشد سینه‌های بزرگ‌تر کمک کنند.
5. آجیل:
اگر می خواهید سایز سینه خود را افزایش دهید، گردو، بادام زمینی، بادام زمینی و بادام زمینی را در رژیم غذایی خود بگنجانید. آجیل سرشار از پروتئین و چربی های سالم است. نه تنها این، بلکه آجیل به سلامت قلب و مغز شما نیز کمک می کند. بله، آجیل چندین مزیت سلامتی دارد در رژیم های غذایی نیز  با جایگزینی به جای چربی ها به داشتن کمر باریک  کمک میکند.
6. دانه ها:
آفتابگردان، بادیان، کدو تنبل و دانه های کتان همگی برای رشد سینه مفید هستند. این دانه ها رشد سینه را با افزایش سطح استروژن در بدن بهبود می بخشد. دانه های کنجد، علاوه بر اینها، انتخاب خوبی هستند. با پاشیدن آنها روی وعده های غذایی خود از طعم و فواید این دانه ها لذت ببرید.
7. یونجه:
این یک راه حل طبیعی است که برخی از مادران شیرده برای افزایش تولید شیر انتخاب می کنند. یونجه همچنین می تواند برای زنانی که می خواهند اندازه سینه خود را به روشی طبیعی افزایش دهند مفید باشد.
8. زردچوبه:
پودر زردچوبه به تقویت عضله، حرکت بافت عضلانی، کاهش وزن و همچنین بهبود وضعیت کلی بدن کمک می کند. این خواص برای بزرگ کردن سینه بسیار موثر است.
9. میوه ها:
میوه های تازه مانند توت فرنگی، زغال اخته و شاه توت سرشار از استروژن هستند که می تواند به شما کمک کند اندازه فنجان بزرگتری داشته باشید. غذاهایی از جمله سیب، آلو، زردآلو و هلو، علاوه بر این میوه ها، حاوی سطوح بالایی از استروژن هستند. خوردن منظم این میوه ها به شما در افزایش سایز سینه کمک می کند!!
11. رازیانه:
در بین غذاهای بزرگ کننده سینه، پس از شنبلیله در رتبه دوم قرار دارد. این یک گزینه عالی برای خانم هایی است که به دنبال غذاهایی برای افزایش سایز سینه هستند. رازیانه، مانند بقیه گیاهان موجود در این لیست، برای مادران شیرده مفید است. ترکیبات فیتوشیمیایی این گیاه نیز یکی از دلایل توانایی آن در افزایش سایز سینه است.
 
 

 

سخن پایانی:

اگر به دنبال افزایش حجم سینه هستید و به دلیل عوارض زیاد نمی خواهید روش های شیمیایی استفاده از دارو و جراحی پلاستیک را امتحان کنید، می توانید به سراغ روش های طبیعی مانند ورزش و یا رژیم غذایی و همچنین استفاده از مواد گیاهی بروید. پکیج های آموزشی تخصصی آسشو به شما آموزش می دهد تا چه تمرین هایی انجام دهید تا بتوانید حجم سینه خود را افزایش دهید. شما می توانید این دوره جادویی را از سایت آسشو دریافت کنید.

 

بزرگ کردن سینه

فرم ارسال نظر

,rj